O mnie


Lisica na Szlaku

Kobieta po przejściach i do tego jeszcze z przeszłością, która zaczyna życie na nowo. Szczęśliwa samotna matka po 30-tce. Życiowy i zawodowy ogarniacz. Rozwojowy „frick”. Introwertyczka. Praktyk autoterapii. Propagatorka wolności i autentyczności w życiu.

Znasz to uczucie kiedy jesteś już grubo po 30-ce i właśnie wtedy życie postanawia zesłać Ci prezenty: zostajesz samotną matką małego dziecka, tracisz cały życiowy dobytek, tracisz pracę, Twoje zdrowie psychiczne i emocjonalne przechodzi kryzys… i myślisz sobie wtedy, że chyba czas się ogarnąć?

Po ostatnim moim „przejściu” czyli po stracie pracy, zniechęcona do wszystkiego rzuciłam się w wir rozwoju osobistego. Od tego czasu dokonałam niesamowitej pracy nad sobą poprzez autoterapię, warsztaty rozwojowe, pochłonęłam dziesiątki książek o metodach psychoterapeutycznych, wschodnich nauczycieli, a także popularnych opiniotwórców z tematyki rozwoju osobistego. Wywróciłam swoją psychikę do góry nogami i pierwszy raz w życiu mogę powiedzieć, że jestem naprawdę szczęśliwa. Moja niezaspokojona pasja do rozwoju osobistego i autentyczna zmiana zaczęły się ze mnie „wylewać” na potęgę i inspirować znajomych do wchodzenia w siebie i ulepszania swojego życia. Właśnie za ich sprawą powstało „Lisim szlakiem”.